OSRAM Güven Programı

OSRAM Güven Programı: Gözlerinize güvenmeyin. OSRAM'a güvenin.

Değerli müşterimiz,

OSRAM'da size her zaman en kaliteli ürünleri sunmayı amaçlıyoruz. Bu nedenle, ürünlerimizin tüm kalite ve performans özelliklerini üretim ve sevkiyat işlemi boyunca olabildiğince dikkatli şekilde izliyoruz. Neticede, kalite ve performans herhangi OSRAM ürününü orijinal bir yapan şeydir. Ve daha azına razı olmazsınız, değil mi?

Ancak son yıllarda, sadece ürünlerimizin belirli bölümlerini kopyalamakla kalmayıp, aynı zamanda adımızı, logomuzu ve ambalajımızı da kopyalamaya çalışan artan miktarda ürün gördük. Özellikle zenon lambaları satın alan dünyanın her yerinden müşteriler için bu, ürünlerimizin orijinalliğiyle ilgili kesinlik konusunda bir eksiklik demektir.

Ürün korsanlığını başka alanlarda daha önce görmüş olabilirsiniz. Bazılarını fark etmek kolaydır. Bazılarını fark etmekse hâlâ kolay değildir. Ve OSRAM ürünleri söz konusu olduğunda, bu sahte ürünlerin bazıları o kadar iyidir ki, ne sizin ne de bir profesyonelin gözleri farkı görebilir. Gözlerinize artık güvenemeyeceğiniz bir aşamaya ulaştığımızdan dolayı, yine de OSRAM'a güvenebileceğinizi bilmenizi istiyoruz. Bu yüzden bu web sitesini ve OSRAM Güven Programı'nı kurduk. 

OSRAM Güven Programı'nın bir parçası, üretim sürecimiz içerisinde OSRAM zenon lambalarla başlayan iki güvenlik özelliğini uygulamaya başlamış olmamızdır. Bu iki güvenlik özelliğini aşağıdakileri kolayca ve hızlı bir şekilde kotrol ederek doğrulayabilirsiniz:

  • Güvenlik etiketi üzerindeki benzersiz kod
  • Lamba dip kısmındaki benzersiz lamba verileri

OSRAM'dan bekleyeceğiniz gibi, güvenebileceğiniz bir anlık sonuç elde edeceksiniz. Ürününüzün kimlik doğrulamasını başlatmak için sadece aşağıdaki bağlantıyı tıklayın:

Bir bakışta iki özellik

Etiket kodu
Her OSRAM zenon ambalajında benzersiz bir kod içeren bir güvenlik etiketi vardır
D1, D3 ve D8 üzerindeki lamba verileri
Orijinal lamba verileri zenon lambanın dip kısmında bulunabilir
D2 ve D4 üzerindeki lamba verileri
Orijinal lamba verileri zenon lambanın dip kısmında bulunabilir

OSRAM zenon lambaları

Lambanız orijinal bir OSRAM mı?

Hâlâ sorunuz var mı?

OSRAM Garantisi

Zenon ürünler için garantimiz
© 2017, OSRAM GmbH. Tüm hakları saklıdır.