Program zaufania firmy OSRAM

Program zaufania firmy OSRAM: Nie ufaj swoim oczom. Zaufaj firmie OSRAM.

Drodzy Klienci,

firma OSRAM, stara się zawsze zapewnić Państwu produkty najwyższej jakości. Dlatego stale i tak dokładnie jak to tylko możliwe monitorujemy wszystkie aspekty jakości, efektywności i bezpieczeństwa naszych produktów - zarówno podczas całego procesu produkcyjnego jak i podczas transportu i magazynowania. Dzięki temu, najwyższa jakość i niezawodność są unikalnymi cechami rozpoznawczymi oryginalnych produktów OSRAM. I to jest dokładnie to czego Państwo oczekujecie, prawda?

Niestety w ostatnich latach obserwujemy rosnącą liczbę produktów, które nie tylko nieudolnie kopiują nasze rozwiązania techniczne, ale również wykorzystują naszą nazwę, logo i wygląd opakowania. Szczególnie dotyka to klientów zainteresowanych lampami ksenonowymi, sprawiając, że nie mają już stu procentowej pewności co do oryginalności kupowanych produktów.

Być może zetknęli się Państwo z podróbkami produktów w innych obszarach. Niektóre z nich są łatwe do rozpoznania. Jednak zdarzają się i takie że na pierwszy "rzut oka" nie widać różnicy. Jeśli chodzi o produkty firmy OSRAM, niektóre z podróbek są tak wykonane, że laik, a nawet fachowiec w warsztacie może mieć problem z właściwą oceną. I tak dochodzimy do etapu, w którym nie można już ufać własnym oczom, ale my chcemy, aby Państwo wiedzieli, że możecie jednak zaufać firmie OSRAM. Dlatego dla Klientów na całym świecie stworzyliśmy OSRAM Trust Program - Program zaufania firmy OSRAM.

Jedną z części Programu zaufania jest wprowadzenie podczas procesu produkcji dwóch dodatkowych elementów zabezpieczenia - na początku na lampy ksenonowe OSRAM. Dzięki tym dwóm zabezpieczeniom można potwierdzić oryginalność produktu łatwo i szybko sprawdzając:

  • Unikalny kod na etykiecie bezpieczeństwa
  • Unikalne dane lampy umieszczone na jej trzonku

Zgodnie z wysokimi wymaganiami stawianymi firmie OSRAM, otrzymają Państwo natychmiastową odpowiedź, której będziecie mogli zaufać. Wystarczy kliknąć w poniższy link, aby rozpocząć proces weryfikacji autentyczności produktu:

Dwa dodatkowe elementy zabezpieczenia

Etykieta z kodem
Każde opakowanie lamp ksenonowych OSRAM posiada etykietę bezpieczeństwa z unikalnym kodem
Dane lampy na D1, D3 i D8
Oryginalne dane lampy można znaleźć na trzonku lampy ksenonowej
Dane lampy na D2 i D4
Oryginalne dane lampy można znaleźć na trzonku lampy ksenonowej

Lampy ksenonowe firmy OSRAM

Czy Twoja lampa ksenonowa jest oryginalnym produktem firmy OSRAM?

Czy nadal masz pytania?

Gwarancja firmy OSRAM

Gwarancja na lampy ksenonowe
© 2017, OSRAM GmbH. Wszystkie prawa zastrzeżone.